» » Jose Sosa Ülkemizden Ayrılıyor

Jose Sosa Ülkemizden Ayrılıyor

Jose Sosa Ülkemizden Ayrılıyor


Karadeniz devi Trabzonspor’un ardından Süper Lig devi Fenerbahçe ile anlaşmaya varan ve Sarı Lacivertli takımda beklentilerin çok altında duran başarılı orta saha oyuncusu Jose Sosa kontratının sona ermesi ile birlikte takımdan ayrıldığını duyurdu.
Süper Lig devi Fenerbahçe’ye büyük beklentiler ile transfer edilen Jose Sosa forma aldığı maçlarda berbat bir performans sergiledi ve hayal kırıklığı yarattı.
Taraftarlar ile de arasında olumsuz bir hava oluşan orta saha Jose Sosa gece hayatı ile de teknik ekibin sabrını taşırmıştı.
Şu anda 37 yaşında olan başarılı orta saha oyuncusu Süper Lig devi Fenerbahçe’deki kariyerinde gece hayatı ile çok ağır eleştiriler aldı.
Arjantinli yıldız Jose Sosa, Süper Lig devi Fenerbahçe kariyeri sürerken eşi Carolina Alurralde ile de resmi olarak ayrıldı ve şoke etti.
Süper Lig devi Fenerbahçe sonrasında tatil yapmak için ülkesine geri dönüş yapan Jose Sosa’nın yuvası olarak tabir edilen Estudiantes ile görüşmelere başladığı ifade edildi.
Arjantin temsilcisi Estudiantes’in, orta saha oyuncusu Jose Sosa’yı takımda istediği ifade edilirken, yıldız oyuncunun da artık kariyerini ülkesinde bitirmek istediği öğrenildi.
Karadeniz devi Trabzonspor forması ile kaptanlık seviyesine kadar geldiği ve görev aldığı toplamda 101 resmi karşılaşmada 17 gol atıp, 20’de asist yapan Jose Sosa, Fenerbahçe’de ise toplamda 70 karşılaşmada görev almış ve yalnızca 7 gol atabilmişti.
Süper Ligin iki ezeli rakibi Fenerbahçe ve Trabzonspor’un da gelecek sezonda yapacağı tüm maçları canlı maç izle yöntemi ile sitemiz stadyumtv3.com adreslerinden izleyebilirsiniz.