» » Belotti Roma İle Anlaşmaya Yakın

Belotti Roma İle Anlaşmaya Yakın

Belotti Roma İle Anlaşmaya Yakın


Geride bırakılan yıl UEFA’nın 3. Büyük turnuvası olan Avrupa’nın Konferans Ligi'nde zirveye yerleşen İtalyanların Süper Ligi klasmanındaki Serie A’nın köklü başkent takımı Roma, Arjantin uyruklu hücum oyuncusu Paulo Dybala'nın sonrasında santrfor transferi için büyük bir isimle temaslara başladı.
İtalya’da ülke basınında dolaşan haberlerde, Arjantin uyruklu milli hücum oyuncusu Paulo Dybala’nın transferini bitirmek isteyen başkent temsilcisi Roma’nın, köklü İtalyan takımı Torino ile yollarını ayıran ve serbest oyuncu statüsüne düşen santrfor oyuncusu Andrea Belotti ile temaslara başladığı ifade edildi.
İtalyan basınında dolaşan haberlerde İtalyan temsilcisi Roma, köklü takım Torino'daki kontratının bitmesinin sonrasında kulüple yollarını ayıran Andrea Belotti için görüşmelere tekrardan başladı.
İtalyanların Milano temsilcisi Milan, köklü takımı Atalanta, Fransızların köklü temsilcileri Nice ve Monaco gibi Avrupa devlerinin de yakın olarak izlediği oyuncunun adı geride bırakılan sezonda Süper Ligin köklü takımlarından o dönemlerde Vitor Pereira yönetimindeki Fenerbahçe ile basında sürekli olarak dolaşmıştı.
Yaklaşık olarak 7 sezon öncesinden bu zamana İtalyan temsilcisi Torino’da görev alan ve şu anda 28 yaşında olan İtalyanların başarılı santrfor oyuncusu Andrea Belotti, geride bırakılan yıl 25 resmi karşılaşmada görev alırken, 9 gol atıp, 1’de asist yapma başarısı gösterdi.
UEFA’nın geçtiğimiz yıl formatını başlattığı Konferans Ligi’ndeki karşılaşmaları da sitemiz stadyumtv3.com adreslerinden canlı bir şekilde izleyebilirsiniz.