» » Kim Min Jae İçin Talep Sürekli Artıyor

Kim Min Jae İçin Talep Sürekli Artıyor

Kim Min Jae İçin Talep Sürekli Artıyor


Özel olarak İtalyan Süper Ligi Serie A’nın köklü takımlarının transfer listesine dahil olan ve Süper Lig devi Fenerbahçe'de görev alan Güney Kore uyruklu milli stoper Kim Min-jae’yi kadrosuna katmak isteyen takımların sayısı her geçen gün daha da yükseliyor.
Son olarak Fransızların köklü takımlarından Rennes transfer heyetinin, Güney Kore uyruklu savunma oyuncusu Kim Min-jae için harekete geçtiği ifade edildi.
Fransızların yerel basınında dolaşan haberlerde, başarılı stoper oyuncusu Nayef Aguerd'i, İngilizlerin köklü takımı West Ham United’a gönderen Fransız takımı Rennes’in oluşan boşluğu hızlı ve fizikli bir stoperle doldurmak istediği ve bu anlamda Portekizli teknik adam Jorge Jesus yönetimine geçen Süper Lig devi Fenerbahçe’nin yıldızı Kim Min-jae için harekete geçtiği iddia edildi.
Ligue 1’in köklü takımlarından Rennes'in yönetim heyetinden Florian Maurice ve Bruno Genesio'nun başarılı stoper oyuncusu Kim Min-jae’nin transferi durumunda birlikte karar aldıkları ifade ediliyor.
Ancak Fransızların yerel medyasında dolaşan haberlerde Ligue 1 temsilcisi Rennes'e transferde zorluk çıkaracak birden fazla rakibin bulunduğu iddia edildi.
Portekiz Süper Ligi devi Benfica, İngiliz temsilcisi Brighton ve İtalyan devi Napoli gibi kulüplerin kadrosuna kazandırmaya çalıştığı Güney Koreli savunma oyuncusu Kim Min-jae’den yüksek bir kazanç bekleyen Fenerbahçe’nin, kapıyı en az 24 milyon avrodan açacağı ifade edilen bilgiler arasında yer aldı.
Köklü takımlardan Rennes’in de boy gösterdiği Fransız Süper Ligi, Ligue 1’deki karşılaşmaları da sitemiz stadyumtv3.com adreslerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.