» » Jason Denayer Beşiktaş İddiaları

Jason Denayer Beşiktaş İddiaları

Jason Denayer Beşiktaş İddiaları


Stoper mevkisini tecrübeli savunma oyuncusu Romain Saiss ile güçlendiren Süper Lig devi Beşiktaş'ta savunma mevkisine bir transfer daha gerçekleşecek.
Süper Lig devi Beşiktaş’ın, Fransız Süper Ligi Ligue 1'de boy gösteren Olympique Lyon ile olan kontrat süresi biten ve geçmiş dönemlerde Galatasaray'da görev almış, Jason Denayer’i kadrosuna katmak istediği ifade edildi.
Fransız basınında dolaşan haberlerde Süper Lig devi Beşiktaş’ın, geçtiğimiz günlerde kontratı biten ve şu anda 26 yaşında olan Belçika uyruklu savunma oyuncusu Jason Denayer’i kadrosuna katmak istediği ifade edildi.
Yapılan haberlerde ek olarak Fransız devi Lyon ile yeni kontrat görüşmelerine katılmayan başarılı stoper oyuncusunun geçmiş dönemlerde Süper Lig devlerinden Galatasaray’da görev aldığı ve şampiyonluk yaşadığı için ligi ve İstanbul’u çok sevdiği de aktarılan bilgiler arasında yer aldı.
7 sezon öncesinde toplamda 1 sene aralıklar ile 2 sezon boyunca Süper Lig devi Galatasaray’ın formasını taşıyan başarılı savunma oyuncusu Jason Denayer, geride bırakılan sezonda Fransız devi Lyon ile toplamda 21 resmi karşılaşmada görev alırken, 4 gol atıp, 1’de asist yapma başarısı göstermişti.
Fransızların yerel medyasında Süper Lig devi Beşiktaş ile haberleri dolaşırken, Belçikalı milli savunma oyuncusu, resmi sosyal medya sayfasından İstanbul'un uçaktan görünümüne ait bir resmini paylaştı.
Gelecek sezona Spor Toto Süper Lig’de görev alması yüksek ihtimal olan Jason Denayer’in çıkacağı tüm karşılaşmaları sitemiz stadyumtv3.com adreslerinden naklen ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.