» » Jed Wallace Devlerin Radarında

Jed Wallace Devlerin Radarında

Jed Wallace Devlerin Radarında


Ligde son yıllarındaki başarıları ile gündeme gelen iki ezeli rakip Galatasaray ile Beşiktaş bu sezon beklentilerin çok altında kaldıklarından dolayı önümüzdeki yıl için hareketlenmeye başladı. Süper Lig devi Galatasaray'da yönetimde yaşanan kaosun sonrasında hocalık konusundaki belirsizliğin biteceği ifade edilirken, Süper Lig devi Beşiktaş ise yeni hocası Valerien Ismael'in verdiği rapora göre oyuncularla resmi olarak görüşmelerini yapıyor.
Bu sezon kadrolarına katılan oyunculardan ve geçmiş dönemdeki yıldızlarından fayda bulamayan ve beklenilen verimi alamayan iki ezeli rakip, Galatasaray ve Beşiktaş'ın, İngiliz 2. Ligi klasmanındaki Championship’de boy gösteren Milwall'ın formasını terleten Jed Wallace’ın transferinde de rekabetlerini sürdürdüler. Sezonun bitiminde kontrat süresinin sonuna gelecek olan ve daha önceki açıklamalarında takımda mutsuz olduğunu ifade eden 28 yaşındaki başarılı hücum oyuncusu henüz ülkesinden dışarı çıkmadığı için yeni bir maceraya yelken açmak istiyor. Yapılan haberlerde yıldız oyuncu Jed Wallace’ın Avrupa’ya transfer olma öncesinde en önemli liglerden biri olan Süper Lige sıcak baktığı ifade ediliyor.
2022-2023 sezonunda toplamda 38 resmi karşılaşmada hocasının görev verdiği Jed Wallace 6 defa fileleri sarsıp, 12 defa da asist yapıp, takımının ligde tutunmasını sağlayan başrol oyunculardan biri oldu.
Bu ve buna benzer haberlere futbolda ve spor dünyasında gelişen güncel haberlere, son dakika gelişmeleri ve ayrıntılı takım ve kadro analizlerine stadyumtv3.com adreslerinden ulaşabilir. Dünyanın bütün liglerindeki futbol, basketbol, voleybol, tenis ve daha birçok spor dalındaki mücadeleleri naklen ve kesintisiz olarak sitemiz adreslerinden izleyebilirsiniz.